Dezenfeksiyon Hizmeti
Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

 

jasmine Temizlik Firması Olarak ; Hidrojen peroksit, klor, klor bileşikleri, iyot, asitler, alkaliler, brom, civa, altın, günüş, kurşun, bakır, potasyum, permanganat gibi ürünler kullanılmaktadır. Yapılacak Olan Dezenfektan uygulaması mutlaka sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı firmalar ve biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahippersoneller tarafından yapılmalıdır.

 

Antalya ilaçlama,Antalya dezenfeksiyon olarak, gümüş teknolojisini güvenle uygulamaktayız. Nano gümüş ebat olaral 10-100 nano metre aralığında olduğundan nano teknolojik ürün diye adlandırılır ve sınıflandırılır.Antalya ilaçlama olarak, nano gümüşün anti-bakteriyel özelliğini esas alarak bu zararlı bakterilerin antibiyotiklere geliştirdiği direnci, gümüşe karşı geliştirememesi uygulamalarımızda bize üstün başarı getirmektedir.


 
Eski tarihlerden itibaren kullanılan gümüşün anti-bakteriyel özelliği, günümüzde gümüşün nano boyutuna indirilmesiyle etkisini arttırarak virüsler, mantar ve bakteriler üzerinde çok etki olmaktadır. Dezenfeksiyon Noktasında Özellikle okul, işyerleri, toplu yaşam alanlarında nano gümüş teknolojisi, virüs ve bakterilerin metabolizmalarını bozduğundan çok olumlu sonuçlar vermektedir.

 

muratpaşa işyeri dezenfekte fiyatları,muratpaşa işyeri dezenfeksiyon hizmeti,muratpaşa işyeri dezenfeksiyon firmaları,muratpaşa işyeri dezenfeksiyon firması,muratpaşa ofis dezenfeksiyon hizmeti,muratpaşa cafe dezenfeksiyon hizmeti,muratpaşa hastane dezenfeksiyon hizmeti,muratpaşa otel dezenfeksiyon hizmeti,muratpaşa restaurant dezenfeksiyon hizmeti,muratpaşa pansiyon dezenfeksiyon hizmeti,muratpaşa apart dezenfeksiyon hizmeti,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
afyon eticaret dijital pazarlama çözümleri afyon php yazılım