Otel Koltuğu Yıkama
Otel Koltuğu Yıkama

Otel Koltuğu Yıkama

 

Oteller, pansiyonlar gibi konaklama alanındaki en önemli parça olan yataklarınız yeni nesil makinalarımız ile güven ve titizlikle temizlenmektedir. Rahat bir uyku ve dinlenmenin başında yatak temizliğinin geldiği bilimsel olarak açıklanmıştır.

 

Otel veya herhangi bir konaklama hizmeti vermekteyseniz sizinde en önem verdiğiniz ilkelerinizden biride müşteri memnuyetidir. Konaklamak için gelen müşterilerinizin de ilk olarak  Jasmine Temizlik ile ilgili dikkat edeceği nokta hijyendir. Herşeyden önce temiz olmayan bir koltuk, yatak varsa bu müşterileriniz için problem olabilir.

 

Bizi arayıp konum bilginizi verdikten sonra ekibimiz adresinize gelir ve özel karışım ilaçlar ile yatağınızı yıkarlar. Yıkama işleminden hemen sonra son teknoloji sanayi tipi vakum makinemizle içine verilen su bakteri ve mikropları içine hapsederek geri çekilir.

 

Koltuk ve Yatağınızı emanet edeceğiniz firmalara dikkat etmeniz önemlidir, içeride az miktarda bile bırakılan su, nem,ilaç torkusu yatağınızın içinde zamanla koku yapabilir ve en önemlisi ömrünü kısaltabilir.

 

muratpaşa otel koltuğu yıkama,muratpaşa otel koltuğu yıkama hizmeti,muratpaşa otel koltuğu yıkama fiyatları,muratpaşa otel koltuğu yıkama işleri,muratpaşa otel koltuğu yıkama firması,muratpaşa otel koltuğu yıkama yapanlar,muratpaşa otel koltuğu yıkama fiyatı,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
afyon google adwords eticaret seo afyon web tasarım