Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 

Jasmine Temizlik olarak, müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi personelimiz ile temizlik konusundaki her türlü ihtiyacı karşılamaktayız.

 

Hizmet sektörünün en önemli dallarından biri olan temizlik hizmetimizde, yaşanılan alanların güzelliğinin ve estetiğini korumanın yanı sıra sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratmayıhedeflemekteyiz.

 

Günlük ofis temizliğinden endüstriyel temizliğe, hijyenik alanların temizliğinden cam temizliğine kadar birçok farklı temizlik hizmeti sunan Jasmine Temizlik, en yeni teknolojik ürünleri ve temizlik yöntemlerini kullanarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

 

Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına ve kirin cinsine göre değişiklik göstermektedir.Jasmine Temizlik personelleri sahip oldukları bilgi ve tecrübeyle, kullanılacak tüm araç-gereç ve temizlik ürünü seçiminde çevreye ve insan sağlığına zararsız seçimler yapmaktadır.

 

Yalnızca görünür yüzeylerde değil görünmeyen kısımlarda da kir, mikrop ve bakteri bulunabileceğinin bilincinde olan personelimiz, hizmet sundukları tüm alanlarda %100 hijyen sağlanacağının garantisini vermektedir.

 


Koltuk Yıkama

Koltuklarımız, bizler için üzerinde bolca vakit geçirdiğimiz ve eve geldiğimizde kendimizi atarak rahatladığı

İnşaat Sonrası Temizlik

Ev ya da iş yerlerinin yenilenmesi, yeni yapılması sonrasına insanların akıllarına yer eden soruların başında bu bölgenin t

Merdiven Temizliği

Merdiven temiz şirketimiz, apartman sakinlerinin en büyük problemi olan merdiven temizliği meselenine profesyonel &cce

Otel Koltuğu Yıkama

Oteller, pansiyonlar gibi konaklama alanındaki en önemli parça olan yataklarınız yeni nesil makinalarımız ile gü

Tekne ve Yat Temizliği

Tekne ve Yat Temizliği hizmetinde piyasadaki en güçlü ekipman ve makinalara sahiptir ve tamamen doğal olan yeşil ser

Dezenfeksiyon Hizmeti

jasmine Temizlik Firması Olarak ; Hidrojen peroksit, klor, klor bileşikleri, iyot, asitler, alkaliler, brom, civa, altın, gün&uu

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014